Filmy z roku 2014
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu The Inbetweeners 2 (2014) Napisy PL The Inbetweeners 2 2014, Napisy PL Kategoria: Komedie | Komentarzy: 1

Neil, Will i Simon dostają zaproszenie do Australii, ich przyjaciel reklamuje okolicę jako światową stolicę seksu.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Parallel (2014) Napisy PL The Parallel 2014, Napisy PL Kategoria: Horrory | Komentarzy: 2

Dziewczynka jest świadkiem brutalnego morderstwa swojej matki. Gdy dorasta zaczynają sie dziać dziwne rzeczy, które sugerują, że została ona opętana.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu The Midnight Swim (2014) ENG The Midnight Swim 2014, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Trzy przyrodnie siostry wracają do rodzinnego domu po tym, gdy ich matka znika nurkując w odmętach tajemniczego jeziora.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu The Dark Horse (2014) ENG The Dark Horse 2014, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Genesis Potini, charyzmatyczny, maoryski, były szachowy mistrz świata, wyrusza w sentymentalną podróż swojego życia, by znaleźć prawdę o grze, którą ukochał.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Jackie & Ryan (2014) ENG Jackie & Ryan 2014, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Wagabunda, który marzy o zostaniu profesjonalnym muzykiem oraz samotna matka, która walczy o zachowanie prawa do opieki na córką. Ich spotkanie zaowocuje miłością, która odmieni ich życie.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Lost Time (2014) ENG Lost Time 2014, ENG Kategoria: Sci-Fiction | Komentarzy: 0

Oślepiona dziwnym światłem Valerie odzyskuje przytomność po dwunastu godzinach i dowiaduje się, że jej siostra zniknęła bez śladu

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Kick (2014) Lektor PL Kick 2014, Lektor PL Kategoria: Akcja | Komentarzy: 8

Shaina pracuje w Warszawie jako lekarz psychiatra. Los styka kobietę z inspektorem Himanshu , który prowadzi tam śledztwo w sprawie gangu złodziei.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Irlandia - zaginione dzieci / Ireland's Lost Babies (2014) Lektor PL Irlandia - zaginione dzieci Ireland's Lost Babies | 2014, Lektor PL Kategoria: Dokumentalne | Komentarzy: 0

Dokument przedstawia dziennikarskie śledztwo Martina Sixsmitha odkrywające kulisy nielegalnych adopcji. W latach 50., 60., a nawet 70. XX wieku w Irlandii młode dziewczyny, które zaszły w ciążę, były skazane na społeczny ostracyzm. Trafiały do prowadzonych przez siostry zakonne przytu(...)

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Triumf robotów / When Robots Rule (2014) Lektor PL Triumf robotów When Robots Rule | 2014, Lektor PL Kategoria: Dokumentalne | Komentarzy: 0

Eksperci zastanawiają się co się stanie, gdy człowiek i maszyna połączą się w jeden bioelektroniczny, superinteligentny organizm.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Betibu (2014) Lektor PL Betibu 2014, Lektor PL Kategoria: Thriller | Komentarzy: 2

Uznana pisarka rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci zamożnego biznesmena. Szybko okazuje się, że klucz do zagadki tkwi w przeszłości.

Dodany: 3 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2015 eFilmy.net | t: 0.0645 | o: